Aktuality

27.1.2021

Velká pátrací hra - tajemství moudrosti sov

Také jste zvědaví, co se skrývá za neobvyklým nadpisem? Tak pátrejte v přiloženém souboru a odhalte jeho tajemství.

20.1.2021

Upozornění

Provoz v Obecní prodejně potravin bude obnoven v pondělí 25.ledna. Do té doby spoléhejte na své železné zásoby, nebo navštivte jinou prodejnu potravin. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

17.1.2021

Pozor, ordinace praktického lékaře uzavřena

Přinášíme Vám horkou novinku! Předchozí aktualita o omezeném provozu ordinace našeho praktického lékaře již neplatí, a tak vězte, že ordinace bude ZCELA uzavřena (nebude tedy přítomna ani zdravotní sestřička) až do 27. ledna. Nejbližší možná návštěva MUDr. Aleše Zlámala na Hořičkách je tedy až v pondělí 1. února. Nutné případy řeší MUDr. Kokeš, Česká Skalice, tel. č. 608 938 893.

14.1.2021

Omezený provoz ordinace praktického lékaře

Vše podstatné je v přiloženém letáčku, ale omezení provozu je časově "za rohem", tak na tomto místě raději zdůrazňujeme, že MUDr. Aleš Zlámal v pondělí 18. ledna a ve středu 20. ledna neordinuje a otevřena bude pouze ordinace ve Chvalkovicích, kde bude přítomna jen zdravotní sestřička Simona Žďárská. Zástup lékařské péče je zajištěn jako obvykle v České Skalici.

4.1.2021

Nové číslo Hořičského zpravodaje

V sekci Hořičský zpravodaj jsme pro Vás vystavili aktuální vydání zpravodaje (leden).

1.1.2021

Tříkrálová sbírka

Již v prosinci jsme obdrželi letáček, který dárcům oznamoval, že Tříkrálová sbírka se bude konat od 1. do 24. ledna 2021 pouze online. Na internetových stránkách www.trikralovasbirka.cz byly ale současně zveřejněny informace, že průběh koledy bude ještě zřejmě ovlivněn pandemií COVID-19 a že se teprve uvidí. Aktuálně je na výše uvedeném webu tak trochu šalamounská zpráva, že sbírka bude online, ale pokud by protiepidemický systém (tzv. PES) čirou náhodou poklesl z 5. stupně na 4., mohlo by se stát, že koledníci do ulic vyrazí. Většina charit je připravena na koledu v ulicích v omezeném režimu za dodržení přísných opatření. Pracovníci Charity mají s dodržováním přísných hygienických pravidel zkušenosti ze sociálních i zdravotních služeb, a proto věří, že se jim povede dodržet je i při koledování. Zda se bude v konkrétní obci či městě koledovat, záleží na rozhodnutí příslušné diecézní charity a místní charity, které zohlední aktuální situaci i vlastní možnost zajistit bezpečí koledníků a dárců v souladu s platnými nařízeními. Podrobnosti uvádějí webové stránky jednotlivých charit, v našem případě tedy zde.
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS


© 2010-2020 Obecní úřad Hořičky | webmaster: webmaster@horicky.cz | Prohlášení o přístupnosti