Aktuality

8.3.2017

Dovolená

Nejen prací živ jest člověk. Touto starou pravdou se bude od pondělí 13.3. do pátku 17.3. řídit administrativní pracovnice a matrikářka v jedné osobě, paní Dana Volfová. Z důvodu čerpání dovolené doporučujeme Vaše požadavky, které jsou v její pracovní náplni, řešit do pátku 10.března, nebo je odložte až po opětovném nástupu do úřadu.

4.3.2017

Nové číslo Hořičského zpravodaje

V sekci Hořičský zpravodaj jsme pro Vás vystavili aktuální vydání zpravodaje (březen).

8.2.2017

Košt slivovice

Hledáte-li podrobné informace o letošním koštu, jste na správném místě. Stačí kliknout na níže uvedený odkaz a budete znát vše potřebné.

6.2.2017

Nové číslo Hořičského zpravodaje

V sekci Hořičský zpravodaj jsme pro Vás vystavili aktuální vydání zpravodaje (únor).

2.2.2017

Kriminální policie pátrá

Upozorňujeme všechny spoluobčany, že v minulém týdnu byly vykradeny hned tři chalupy v Křižanově, a to velmi důkladně! Zloději si počínají opravdu drze, protože na odvoz lupu rozhodně nemohli použít Trabanta nebo Fiata 126. Vzhledem k tomu, že brali skutečně vše, co jim přišlo pod nenechavé pazoury (nejen malé, ale i hodně velké předměty), lze usuzovat na větší dopravní prostředek např. dodávku. Nájezdy novodobých loupežníků bohužel nabírají na obrátkách (třeba před cca třemi týdny také tři chalupy na Bukovině), a tak nás kriminální policie požádala o spolupráci.

Zaznamenáte-li jakýkoliv podezřelý pohyb neznámých osob či aut, volejte, prosím, ihned služebnu Policie ČR v České Skalici, tel. 974 534 721, nebo linku 158. Je lépe jednou planě vyjet, než jednou pozdě dojet. Vaše pozornost může pomáhat a chránit. Nehrajme si na hrdiny, ale například role pohotového fotografa může být k nezaplacení.

24.1.2017

Vila Čerych - vzdělávací středisko

Mnohokrát jsme na tomto místě i ve zpravodaji komentovali žádosti okolních měst, městysů, obcí i různých spolků o zveřejňování pozvánek na kulturní nebo sportovní akce. Závěr byl, je a vždy bude jednoduchý. Pokud bychom vyhověli všem a ve všem, nezbýval by nám prostor pro poskytování těch našich "hořičských" informací. Jedinou možností, která nezabere příliš místa, je zveřejnění odkazu, kde můžete načerpat podrobnější údaje. Vše, co se týká kulturních akcí v Čerychově vile, naleznete na http://www.vilacerych.cz/kalendar/.

8.1.2017

Nové číslo Hořičského zpravodaje

V sekci Hořičský zpravodaj jsme pro Vás vystavili aktuální vydání zpravodaje (leden).

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS


© 2010-2017 Obecní úřad Hořičky | webmaster: webmaster@horicky.cz