Aktuality

8.3.2019

Grónsko - cestopisná přednáška

Zveme naše spoluobčany, kteří chtějí spojit příjemné s užitečným, aby navštívili cestopisnou přednášku o Grónsku. Nejen že se dozví spoustu zajímavých informací, ale ještě si mohou prohlédnout klubovnu nové požární zbrojnice. To vše v pátek 15. března (viz pozvánka níže).

1.3.2019

Nové číslo Hořičského zpravodaje

V sekci Hořičský zpravodaj jsme pro Vás vystavili aktuální vydání zpravodaje (březen).

22.2.2019

Dovolená našeho praktického lékaře

Dochází-li vám prášky, masti nebo zásypy, využijte k návštěvě naše praktického lékaře MUDr. Aleše Zlámala týden od 25.2. do 1.3.2019. Ten následující (tedy od 4. do 8. března) bude čerpat dovolenou a recept tak od něho pochopitelně nezískáte. Přepadne-li vás neočekávaně nějaká viróza, chřipka nebo jiný diskomfortní stav, obraťte se na MUDr. Jiřího Kokeše v penzionu Olga v České Skalici, telefon: 608 938 893. Informujte, prosím, své příbuzné, známé i sousedy, kteří třeba nenavštěvují obecní internetové stránky, aby je nezaskočily zamčené dveře do čekárny.

9.2.2019

Dětský karneval

V neděli 17.února mají v obecním hostinci sraz všechny princezny, piráti, kočičky a další masky, které vás jen napadnou. Zavzpomínejte na své dětství a popusťte uzdu fantazii při výrobě masek i jejich doplňků. Přijďte se svými dětmi ve 14:30 hodin na sál hostince a nenechte si ujít defilé všech Spidermanů, čertů, čarodějnic a Červených Karkulek.

6.2.2019

Plesejte nad plesem

Radovat se můžete nad zprávou, že ples Sboru dobrovolných hasičů v Hořičkách se koná v sobotu 9. února od 20:00 hodin. Svá kolena a další klouby začněte promazávat s předstihem, aby Vás taneční rej neporazil ještě před půlnocí. Dobrý voják Švejk preferoval Opodéldok, ale dnes je nabídka i výdrž nepřebernější ...

5.2.2019

Nové číslo Hořičského zpravodaje

V sekci Hořičský zpravodaj jsme pro Vás vystavili aktuální vydání zpravodaje (únor).

22.1.2019

Dotazník Program rozvoje obce Hořičky

Možná jste někteří v prosincovém zpravodaji zaregistrovali vložený dotazník Program rozvoje obce Hořičky. V lepším případě byl z Vaší strany vyplněn, v tom horším skončil mezi sběrem papíru. Protože tzv. výtěžnost není příliš vysoká, byli jsme zpracovatelem dat požádáni o jeho zpřístupnění i na Facebooku a internetových stránkách obce. Rádi tak tímto činíme. Chcete-li se podílet na budoucím rozvoji obce, klikněte, prosím, na následující odkaz: www.survio.com/survey. Dotazník bude přístupný do 1.2.2019.

6.1.2019

Nové číslo Hořičského zpravodaje

V sekci Hořičský zpravodaj jsme pro Vás vystavili aktuální vydání zpravodaje (leden).

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS


© 2010-2019 Obecní úřad Hořičky | webmaster: webmaster@horicky.cz