Aktuality

2.4.2017

Nové číslo Hořičského zpravodaje

V sekci Hořičský zpravodaj jsme pro Vás vystavili aktuální vydání zpravodaje (duben).

8.3.2017

Dovolená

Nejen prací živ jest člověk. Touto starou pravdou se bude od pondělí 13.3. do pátku 17.3. řídit administrativní pracovnice a matrikářka v jedné osobě, paní Dana Volfová. Z důvodu čerpání dovolené doporučujeme Vaše požadavky, které jsou v její pracovní náplni, řešit do pátku 10.března, nebo je odložte až po opětovném nástupu do úřadu.

4.3.2017

Nové číslo Hořičského zpravodaje

V sekci Hořičský zpravodaj jsme pro Vás vystavili aktuální vydání zpravodaje (březen).

8.2.2017

Košt slivovice

Hledáte-li podrobné informace o letošním koštu, jste na správném místě. Stačí kliknout na níže uvedený odkaz a budete znát vše potřebné.

6.2.2017

Nové číslo Hořičského zpravodaje

V sekci Hořičský zpravodaj jsme pro Vás vystavili aktuální vydání zpravodaje (únor).

2.2.2017

Kriminální policie pátrá

Upozorňujeme všechny spoluobčany, že v minulém týdnu byly vykradeny hned tři chalupy v Křižanově, a to velmi důkladně! Zloději si počínají opravdu drze, protože na odvoz lupu rozhodně nemohli použít Trabanta nebo Fiata 126. Vzhledem k tomu, že brali skutečně vše, co jim přišlo pod nenechavé pazoury (nejen malé, ale i hodně velké předměty), lze usuzovat na větší dopravní prostředek např. dodávku. Nájezdy novodobých loupežníků bohužel nabírají na obrátkách (třeba před cca třemi týdny také tři chalupy na Bukovině), a tak nás kriminální policie požádala o spolupráci.

Zaznamenáte-li jakýkoliv podezřelý pohyb neznámých osob či aut, volejte, prosím, ihned služebnu Policie ČR v České Skalici, tel. 974 534 721, nebo linku 158. Je lépe jednou planě vyjet, než jednou pozdě dojet. Vaše pozornost může pomáhat a chránit. Nehrajme si na hrdiny, ale například role pohotového fotografa může být k nezaplacení.

24.1.2017

Vila Čerych - vzdělávací středisko

Mnohokrát jsme na tomto místě i ve zpravodaji komentovali žádosti okolních měst, městysů, obcí i různých spolků o zveřejňování pozvánek na kulturní nebo sportovní akce. Závěr byl, je a vždy bude jednoduchý. Pokud bychom vyhověli všem a ve všem, nezbýval by nám prostor pro poskytování těch našich "hořičských" informací. Jedinou možností, která nezabere příliš místa, je zveřejnění odkazu, kde můžete načerpat podrobnější údaje. Vše, co se týká kulturních akcí v Čerychově vile, naleznete na http://www.vilacerych.cz/kalendar/.

8.1.2017

Nové číslo Hořičského zpravodaje

V sekci Hořičský zpravodaj jsme pro Vás vystavili aktuální vydání zpravodaje (leden).

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS


© 2010-2017 Obecní úřad Hořičky | webmaster: webmaster@horicky.cz