Aktuality

15.5.2018

Tradiční pouť na Hořičkách

Během víkendu 19. - 20. května zažijí Hořičky opět jednu z nejvyhlášenějších akcí - Hořičskou pouť. Naši dědové již počátkem minulého století chodívali přes hory a doly, aby se před svými vyvolenými blýskli bravurním výkonem na střelnici nebo neodolatelnou pózou na řetízkovém kolotoči. Doba se změnila, atrakce a ceny také, ale pouť zůstává. Přijďte se i Vy sami přesvědčit, že houpačku lze uvést do pohybu pohupováním v kolenou, že diabolka letící z hlavně vzduchovky zlomí dřevěnou špejli a že velký kus cukrové vaty lze mezi prsty vytvarovat do docela malé sladké kuličky. Jako bonus Vám budou k dispozici i novodobé atrakce, stánky s občerstvením i nezbytnými hračkami a v sobotu večer tradiční ohňostroj. Tak přijďte pobejt ...

11.5.2018

Plánované přerušení dodávky elektřiny

Jménem ČEZ Distribuce, a.s. si Vás dovolujeme informovat o plánovaném přerušení dodávky elektřiny v obci Hořičky, místní části Křižanov, které se bude konat 31.5.2018 od 8:00 do 11:00 hodin. Bližší informace naleznete na níže uvedených webových stránkách v sekci "Odstávky" nebo přímo zde, a to 20 dnů před uvedeným termínem. Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny bude rovněž provedeno způsobem v místě obvyklým nebo s využitím elektronických komunikací.

6.5.2018

Nové číslo Hořičského zpravodaje

V sekci Hořičský zpravodaj jsme pro Vás vystavili aktuální vydání zpravodaje (květen).

4.5.2018

Výšlap do přírody pro malé i velké

OPS Pechanec pořádá v sobotu 26.5.2018 další z oblíbených výšlapů do blízkého okolí. Tentokrát se společně můžeme projít ze Slatiny nad Úpou do Boušína, Stolína, Žernova a Rýzmburku s občasným přejezdem autobusem. Podrobnější informace v přiloženém souboru.

25.4.2018

Změna ordinačních hodin

Od 1.5.2018 dochází ke změně ordinačních hodin našeho praktického lékaře MUDr. Aleše Zlámala. Zcela se ruší páteční ambulance na Hořičkách a v tento den můžete lékaře navštívit pouze v ordinaci ve Chvalkovicích v době od 6:15 do 10:00 hodin. Prosíme naše spoluobčany, aby tuto informaci přenášeli na své známé a sousedy, kteří nedisponují internetem. Informace bude následně zveřejněna i v Hořičském zpravodaji.

4.4.2018

Nové číslo Hořičského zpravodaje

V sekci Hořičský zpravodaj jsme pro Vás vystavili aktuální vydání zpravodaje (duben).

4.4.2018

Dětská maškarní zábava

Srdečně zveme malé i velké, kluky i holky na dětskou maškarní zábavu, která se koná již tuto neděli 8. dubna v hostinci na Hořičkách. Obzvláště vítáme princezny, udatné mušketýry, krásné víly či uhrančivé čarodějnice, veselé myšky, zajíčky, pejsky, kočičky apod. Více info hledejte v níže uvedeném odkazu.

15.3.2018

Dovolená

I když období prázdnin a letních dovolených je ještě daleko, i v těchto chladných dnech lze úspěšně čerpat pár dní volna. Důkazem toho je administrativní pracovnice obecního úřadu paní Dana Volfová, a těch "pár dní" znamená období od pondělí 19.3. do pátku 23.3. včetně. Potřeba obvyklých administrativních úkonů bude tedy ukojena nejdříve v pondělí 26. března. Děkujeme za pochopení.

4.3.2018

Nové číslo Hořičského zpravodaje

V sekci Hořičský zpravodaj jsme pro Vás vystavili aktuální vydání zpravodaje (březen).

19.2.2018

11. česko-slovenský košt slivovice

Pro ostřílené koštéry či pro ethanolem nepolíbené začátečníky je určena pozvánka v níže uvedeném odkazu. Stručně a krátce: sobota 24. února od 13 hodin v kulturním domě v Havlovicích.

4.2.2018

Nové číslo Hořičského zpravodaje

V sekci Hořičský zpravodaj jsme pro Vás vystavili aktuální vydání zpravodaje (únor).

27.1.2018

Výsledky 2.kola prezidentských voleb - Hořičky

Po 14 dnech přinášíme na tomto místě i druhý odkaz s definitivními výsledky volby hlavy státu (odkaz je za naši obec s možností prokliknutí na celkové výsledky).

13.1.2018

Výsledky 1.kola prezidentských voleb - Hořičky

Pokud hledáte na internetu výsledky voleb přímo za volební okrsek Hořičky, nabízíme vám odkaz, kde získáte všechny podrobnosti jedním kliknutím. Neztrácejte čas neproduktivním brouzdáním a najděte svůj hlas pro vašeho favorita přímo zde.

7.1.2018

Nové číslo Hořičského zpravodaje

V sekci Hořičský zpravodaj jsme pro Vás vystavili aktuální vydání zpravodaje (leden).

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS


© 2010-2018 Obecní úřad Hořičky | webmaster: webmaster@horicky.cz